Illustration

ПРО Крок до перемоги

Ми команда волонтерів, які допомагають військовим з перших днів повномасштабного вторгнення.
Як все починалося…Коли почалося повномасштабне вторгнення, більшість з нас мусили покинути домівки, шукаючи безпечне місце для своїх сімей, своїх дітей. Чоловіки пішли у ТРО та до лав ЗСУ захищати країну. На місцях жінки плели сітки, готували їжу для захисників, допомагали як могли. Після звільнення Київщини ми поступово поверталися до роботи і жили думками як ще ми можемо допомогти…Як допомогти військовим швидко закінчити цю війну, потрібно було щось робити, бо не можна просто сидіти та спостерігати, як хлопці гинуть на фронті і почали з малого - розробляли макети, готували сувенірну продукцію з патріотичними мотивами та пропонували своїм клієнтам, таким чином збирали кошти та закривали запити військових по амуніції, їжі та медикаментам. Запитів було багато, до нас зверталися з різних підрозділів і з різних куточків України, ми ніколи не відмовляли хлопцям, бо це були особисті звернення і ми знали, що допомога йде саме тому хто її потребує. Ми почали співпрацювати з великими фондами, які допомагали закрити більш масштабні запити на які в нас не вистачало ресурсів. Ми взяли на себе місію координаторів та допомагали військовим знаходити допомогу в тих фондах де це можливо, розуміючи що у військових на це немає часу, багато фондів допомагали нам за що ми їм дуже вдячні. Але завжди хочеться допомогти більше, дати більше та й запити зараз вже стали серйозніші, саме тому було прийнято рішення про створення благодійної організації і це наш наступний крок – Крок до Перемоги!

ЦІННОСТІ

Ми працюємо над підвищенням ефективності Сил оборони України, і наші зусилля охоплюють широкий спектр дій. Ми закуповуємо техніку та амуніцію, яка зберігає життя наших військових та робить їх дії у протидії ворогові точнішими. Наша мета - забезпечити найвищий рівень захисту країни та її громадян, удосконалюючи якість підготовки наших військових та модернізуючи системи оборони для оптимальної відповіді на будь-які виклики та небезпеки. Благодійні фонди, які допомагають військовим, можуть мати різні цінності, які визначають їхню місію та діяльність. Ось цінності, яких притримуємось ми:

ВЗАЄМОВИРУЧКА

Ця цінність підкреслює важливість колективної праці та спільних зусиль у досягненні успіху. 

ПАТРІОТИЗМ

Ця цінність про підтримку військових, які віддають своє життя за безпеку та свободу нації.

ГІДНІСТЬ ТА ПОВАГА

Ця цінність яка проявляє повагу до їхніх заслуг та жертв.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ця цінність є основою добросовісності, чесності та довіри в міжособистісних відносинах і суспільстві в цілому.

НАША МІСІЯ

Боротись за кожне життя

НАШІ ЦІЛІДля досягнення нашої місії, ми визначили конкретні стратегічні цілі, над якими будемо працювати:

Illustration

Модернізація Збройних Сил

Підтримка для закупівлі сучасного військового обладнання, техніки та амуніції, для зміцнення обороноздатності та забезпечення національної безпеки.

Територіальна Безпека

Підтримка розвитку Сил територіальної оборони, яка забезпечує безпеку та обороноздатність на місцевому рівні.

Збереження життя

Мабуть сама головна та сама основна ціль нашого фонду -це збереження життя військовослужбовців і полягає в забезпеченні необхідною медичною допомогою та технічними засобами. 

Ваша підтримка - це невичерпне джерело надії для тих, кому вона так потрібна.

ПРОЦЕС РОБОТИ

1

Запит на допомогу 

Отримуємо офіційний запит на допомогу від військових.

2

Збір коштів

Відкриваємо проєкти та збираємо необхідні кошти

3

Закупка

Отримуємо від донорів чи закуповуємо необхідне.

4

Відправка

Надсилаємо допомогу безпосередньо військовослужбовцям.

5

Звітність 

Після отримання допомоги військовослужбовцям ми готуємо звіт.

ГАЛЕРЕЯ

Довіра та відповідальність

Благодійна організація Крок до перемоги висловлює щиру подяку всім людям, які допомагають у зборі коштів. Ваша невтомна праця та небайдужість відіграють важливу роль у підтримці наших проєктів та допомоги тим, хто потребує допомоги найбільше. Ваша солідарність та відданість справі роблять наш світ кращим місцем для всіх. Дякуємо вам за вашу підтримку і доброту! Нехай ваша людяність повертається до вас у тисячі разів у вигляді радості, здоров'я та щастя.

Made with