Питання та Відповіді

У цьому розділі ви знайдете відповіді на найчастіші питання щодо нашої благодійної діяльності та інших аспектів нашої роботи. Тут ми відповідаємо на запитання про мету нашої організації, способи пожертвування, можливості волонтерства, процедуру звернення за допомогою, а також розкриваємо, як ми використовуємо зібрані кошти. Цей розділ призначений для того, щоб надати вам повну та зрозумілу інформацію та відповісти на ваші питання швидко та ефективно. Якщо у вас є інші питання, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти вам.

Найпоширеніші питання:

Допомога армії

 • Які заявки ми не обробляєм?

  ✔ Заявки від волонтерів чи інших осіб, без прямого запиту командування підрозділу до нашої благодійної організації.
  ✔ Заявку на доставку вашої допомоги військовим (наприклад, якщо ви купили щось для конкретної особи або підрозділу і хочете передати через нас).
  ✔ Запити, проговорені по телефону, надіслані в особисті повідомлення команді, залишені в коментарях чи повідомленнях та його представників.

 • Як уникнути шахраїв, які вдають з себе фонд/благодійну організацію, його представників?

  ✔ Будь ласка, будьте уважні! ✔ Перевіряйте реквізити та деталі тільки на офіційному сайті благодійної організації, де також вказані відповідні соціальні мережі✔ Переказуйте кошти лише після переконання, що це дійсно реквізити благодійної організації "Крок до перемоги", або карта засновника. ✔ Якщо ви помітили ознаки шахрайства, будь ласка, негайно повідомте нас!

 • Де і як подати запит на допомогу?

  Щоби отримати допомогу, слід заповнити форму. Вона обов’язково має містити скан/фото запиту від командування підрозділу, всі поля мають бути заповнені коректно, а в коментарях можуть бути прописані додаткові деталі про ваш запит/підрозділ.

 • Кому ви надаєте мілітарну допомогу?

  Ми допомагаємо бойовим підрозділам (ЗСУ, НГУ, ДПСУ, ТрО). Пріоритет надається запитам підрозділів, які вже виконують бойові завдання у гарячих точках. Ми надаємо допомогу відповідно до наших можливостей : наявності обладнання у відповідний момент, можливості законтрактувати чи отримати його в найближчий час.

 • Чи можна закупити обладнання та передати нам на подальший розподіл?

  Так. Напишіть листа на moc.liamg%403202igomerepodkork або телефонуйте на гарячу лінію, щоб обговорити актуальні потреби, чи деталі передачі обладнання.

 • Що відбувається після заповнення форми на допомогу?

  ✔ Новини стосовно статусу вашої заявки надходитимуть на вказану електронну адресу. Просимо також перевіряти папку спам. Після заповнення форми ми Вам зателефонуєм.✔ Рішення стосовно вашого запиту може надійти від 2 робочих днів до місяця, залежно від багатьох факторів, серед яких: ситуації на фронті, статус закупок та поставок, об’єму отриманих благодійних внесків, кількості вхідних запитів до нас, часу на верифікацію запитів, наявності всіх необхідних деталей у запиті.

Переказ коштів

 • Нашій компанії потрібні установчі документи благодійної організації

  Установчі документи організації доступні на сайті

 • Як скасувати щомісячну підписку?

  Ми щодня працює задля посилення Сил Оборони України. Оформлюючи щомісячну підписку ви допомагаєте нам забезпечити стабільність по кожному напрямку діяльності.Завдяки щомісячним підпискам, ми зможемо забезпечити мінімальний рівень щомісячної допомоги військовим. В разі, якщо ви вже оформили підписку раніше, а зараз хочете відмовитись від щомісячного платежу, здійсніть наступні кроки:А) Якщо у Вас вже є картка ПриватБанку:перейдіть за посиланням та авторизуйтеся (логін і пароль для входу у LiqPay ідентичний Вашому логіну та паролю для Приват24). Оберіть зі списку Ваших підписок нашу організацію. У правому верхньому кутку екрану натисніть “Відписатись”.Б) В разі, якщо ви не є клієнтом ПриватБанку:напишіть на електронну пошту moc.liamg%403202igomerepodkork запит на скасування вашої підписки, вказавши вашу електронну адресу.

 • Чи можливо повернути свій благодійний внесок?

  Благодійні безповоротні внески не повертаються. Будь ласка, перевіряйте внесену вами інформацію перед переказом коштів. В разі переказу з-за кордону переконайтесь, що обрали правильну валюту переказу.

 • Не працює переказ картою.

  Будь ласка, спробуйте ще раз через певний проміжок часу. Ми впевнені, що рахунки вказані правильно, але часом українці настільки активно донатять, що система банку перевантажується, тож потрібно трохи почекати.

  Також ви завжди можете зробити IBAN переказ на банківський рахунок.

 • Де розміщені офіційні рахунки Благодійної організації?

  Благодійна організація та представники дають посилання лише на офіційний сайт, де розміщені всі можливі реквізити. Не довіряйте приватним особам, які надсилають вам сторонні номери карток чи банківські рахунки.
  У разі, якщо наш партнер розпочинає збір на свої рахунки на потреби нашої організації, переконайтесь, що це офіційна або ж домовлена співпраця.

Партнерство

 • Наша компанія хоче бути партнером благодійної організації, куди звернутись?

  Будь ласка, оберіть сторінку “партнери” у верхньому меню сайту. Ви можете заповнити відповідну форму, або ж одразу надіслати емейл на адресу moc.liamg%403202igomerepodkork

 • Як отримати більше інформації про напрям чи проєкт благодійної організації?

  У разі, якщо ви ознайомились зі сторінкою відповідного напрямку чи проєкту, але вам бракує деталей, будь ласка, надішліть емейл на адресу moc.liamg%403202igomerepodkorkБудь ласка, в листі вкажіть назву вашої компанії, та як саме команда партнерств може вам допомогти!

 • Як стати партнером конкретного напрямку?

  Ознайомтесь, будь ласка, з усіма напрямками діяльності благодійної організації на головній сторінці нашого сайту. Визначившись, будь ласка, оберіть сторінку “партнери” у верхньому меню сайту. Ви можете заповнити відповідну форму, або ж одразу надіслати емейл на адресу moc.liamg%403202igomerepodkork

Made with