Аеророзвідка цивільними квадрокоптерами
"Глобал Дрон Академія", у співпраці з благодійною організацією "Крок до перемоги", оголошує про старт нового та важливого проєкту - "Навчись сам та навчи військового: Аеророзвідка цивільними квадрокоптерами".Цей захопливий курс розроблено з метою об'єднання передових технологій дронів та знань у сфері військової аеророзвідки, дозволяючи учасникам одночасно розвивати свої навички та приносити користь військовій справі.
Проєкт "Навчись сам та навчи військового: Аеророзвідка цивільними квадрокоптерами"Мета проєкту:Сприяти вдосконаленню та розширенню військових знань, використовуючи цивільні квадрокоптери для аеророзвідки. Забезпечити учасникам навички, які не лише підвищать їх особисті компетенції, а й сприятимуть загальному вдосконаленню військових стратегій.
місто навчання Київ​• Технічне оснащення: DJI Mavic 3, Mavic 3 thermal, Air 2s, Autel evo 2proТривалість – 5 днів: – теорія – 2 дні – практичні польоти + симулятор – 3 дніНавчаємо цивільних та військовихКількість курсантів в групі – до 20 людей.
Залік + сертифікат.
Мета курсу:
1. Навчити пілотів, ефективно виконувати аеророзвідку, визначати координати об’єктів, працювати в умовах РЕБ.2. Ефективно та, насамперед, безпечно виконувати бойові завдання.3. Освоїти різні типи цивільних дронів, та програмного забезпечення, що можуть використовуватись у зоні бойових дій.4. Освоїти роботу з інтерактивними мапами "Кропива".5. Отримати базові навички дешифрування матеріалу з БПЛА та створення звіту.
Ми віримо, що цей проєкт стане не лише можливістю для особистого зростання, але і важливим кроком до підвищення військової ефективності, використовуючи передові технології дронів. Долучайтеся до нашого проєкту, де навчання стає кроком до перемоги!Вартість навчання — 8 000 ₴Деталі про придбання курса уточнюйте у менеджерів.

Made with