Шановні друзі та патріоти!
Звертаємося до вас із важливим проханням та надією на вашу підтримку. Наші військові з танкового батальйону військової частини А4576 висловили потребу у новому автомобілі пікап для виконання своїх службових обов'язків та забезпечення безпеки нашої країни. Вартість авто 280 тис. грн. Терміни максимально стислі, нам потрібно до кінця листопада закінчити збір.
Цей автомобіль необхідний для перевезення бійців, техніки та важливого обладнання на передову лінію, а також для оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Збір коштів на придбання цього автомобіля є нашим головним завданням зараз.
Ми знаємо, що кожна гривня, яку ви можете віддати, матиме величезне значення для наших військових. Ваш внесок стане частиною спільних зусиль для забезпечення їхньої безпеки та ефективної роботи на фронті.
Прохаємо вас долучитися до нашої благодійної кампанії. Ваша допомога може зробити значущий внесок у нашу обороноздатність та безпеку країни. Давайте разом покажемо нашу солідарність та підтримку військовим, які ризикують своїм життям заради нашого спокою та безпеки.
Дякуємо за вашу увагу та небайдужість. Разом ми можемо зробити неможливе!Після завершення збору залишок коштів буде перераховано на наступний проєкт! Якщо проєкт не буде реалізований всі кошти будуть перераховані на проєкт https://u24.gov.ua/uk

Made with