Шановні друзі та патріоти!
Звертаємося до вас зі значущим запитом та сподіванням на вашу підтримку. Наші військові з В/Ч А 4056
68-ї окремої єгерської бригади, третьої мінометної батареї, висловили необхідність у новому автомобілі пікап для виконання своїх службових обов'язків та забезпечення безпеки нашої країни. Вартість автомобіля складає 290 тис. грн. Ми маємо намір завершити збір коштів до кінця серпня.

Цей автомобіль необхідний для перевезення бійців, техніки та важливого обладнання на передову лінію, а також для оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Збір коштів на придбання автомобіля є нашим основним завданням наразі.
Ми розуміємо, що кожна гривня, яку ви віддасте, матиме велике значення для наших військових. Ваш внесок стане частиною наших спільних зусиль для забезпечення їхньої безпеки та ефективної роботи на фронті.
Прохаємо вас приєднатися до нашої благодійної кампанії. Ваша допомога може зробити значний внесок у нашу обороноздатність та безпеку країни. Давайте разом продемонструємо нашу солідарність та підтримку військовим, які ризикують своїм життям заради нашого спокою та безпеки.
Дякуємо за вашу увагу та доброзичливість. Разом ми можемо здійснити неможливе! Після завершення збору коштів залишок буде перераховано на наступний проєкт! Якщо проєкт не буде реалізований, всі кошти будуть перераховані на проєкт https://u24.gov.ua/uk.

Made with